HAKKIMIZDA

Hakkımızda

AKSÖZ ASANSÖR FİRMA PROFİLİ

Aksöz Asansör, sektöründe 25 yıl hizmet vermiş, çalışmalarında uluslar arası Sertifikalar kazanmış, kalitesini Türkiye ve dünya’ya kanıtlamış tescilli bir kuruluş ve markadır. Sektöründeki birçok kuruluşa öncülük eden firmamız ISO 9001–2000,CE, TSE, TSE İmalat Yeterlilik, TSE Hizmet yeri yeterlilik, Sanayi Bakanlığı Asansör Bakım Firması Belgesi, Garanti Belgesi, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, İmalat Belgesi. Sanayi Sicil Belgesi, Kapasite Raporu, Makine ve Elektrik Mühendisleri Odası SMM ve Büro Tescil Belgesi’ne sahiptir.

Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan Aksöz Asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren, kalite standardını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Aksöz Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Servis işlerindeki alt yapısını Dünya ve Avrupa normlarına uygun olarak oluşturan Aksöz Asansör ISO ve TSE normlarında hizmet verebilecek kapasitededir. Genel Müdür’ümüz MİTHAT AKSÖZ, kazandığı bu tecrübeyi sizlerle paylaşmaktadır.

Öncelikli hedefin müşteri memnuniyeti olduğunu prensip edinen kuruluşumuz, müşterilerine daima kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek için, teknik kadrosuna ilave olarak müşteri temsilcileri tayin etmiştir. Bu temsilciler sayesinde müşterilerimiz kullandıkları asansör hakkında daha fazla bilgi edinmişlerdir.

Zamanında bakım yapılmayan asansörlerde emniyet, konfor, elektriğin fazla kullanımı gibi problemler oluşmaktadır. Aksöz Asansör olarak, müşterilerimizin çağrısı haricinde periyodik bakımlar gerçekleştirilir. Böylece çıkabilecek problemler önlenmiş olur.

 

Asansör sadece dikey çalışma sistemi mantığında işlev gösteren bir mekanizma değildir. Asansör güvenliği özellikle sağlanması gereken bir sistemler topluluğudur. Bu sebepten ötürü asansörünüz için gerekli bakımları ve revizyonları mutlak suretle yaptırmalısınız.

 

Servis hizmetlerinden faydalanmış olduğunuz asansör firmasının yetkili olmasına özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmemesi durumunda “Ruhsat ve fenni muayenesi olmayan ve müracaatta bulunmayan asansörlerin, 1580 sayılı Belediye Kanunu ve 15.02.2003 tarih ve 25021 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 2014/33/AB Asansör Yönetmeliği gereğince faaliyetlerine son verileceğini ve olası bir kaza vukuu bulduğunda Apartman Yöneticileri konuyla alakalı tek sorumlu olarak addedilecektir” bilinmesi gerekmektedir.

Amacı ülkemizdeki asansörleri dünya normlarına getirmek ve tüketicileri kullandıkları sistem hakkında bilgilendirmektir.

 

Niçin Aksöz Asansör, çünkü teknik alt yapısı ve sahip olduğu belgeler (ISO 9001 – 2000,TSE, TSE İmalat Yeterlilik, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik, Sanayi Bakanlığı Asansör Bakım Firması Belgesi, Garanti Belgesi, Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi, İmalat Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi, Makine ve Elektrik Mühendisleri Odası SMM ve Büro Tescil Belgeleri) ile asansörlerinize yapılacak olan her türlü bakım, revizyon ve muayene için yetkili bir kuruluştur.

Servis ekibimiz çalıştıkları teknik bölümler konusunda özel eğitimlerden geçirilmiş, üstlendikleri görevlerde yerel ve uluslar arası bir çok sertifika sahibi olmuşlardır.

 

Öncelikli hedefimiz tüketicilerin alışıla gelmiş asansör problemleri ve bakımcı firmayla yaşadıkları sıkıntıları tamamen ortadan kaldırmaktır.

Renkli, güvenilir ve sağlıklı bir asansör kullanımı için Aksöz Asansör’ü seçin. Hak ettiğiniz ilgi ve alakayı, ihtiyaç duyulan güveni ve emniyeti sağlamak için tüm çalışanlarımız ve idari personelimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten mutluluk ve onur duyacaktır.